niedziela, 8 kwietnia 2012

08042012: dark hair

Cześć.
Znów nie pisałam przez dłuższy okres czasu, ale jakoś tak wyszło. Nie chce mi się - to słowa najczęściej wypowiadane przeze mnie. Ogarnęło mnie lenistwo - może to przez te wahania pogody? Gdy było już trochę cieplej i ładniej, widać było słońce na niebie - od razu budziła się we mnie chęć do działania. Jednak ostatnio panuje ponura pogoda, deszcze, zimno - nic tylko siedzieć w domu przed laptopem oglądając seriale, bądź śpiąc.
Pod ostatnim postem pojawił się komentarz z prośbą napisania notki o przyjaźni. Bardzo przepraszam, ale tego nie uczynię. Są to moje zbyt osobiste sprawy, bym mogła się nimi dzielić na blogu. Osoby mi najbliższe doskonale wiedzą, że są dla mnie cholernie ważne i nie muszę tego udowadniać akurat tutaj. 
Co się zmieniło od ostatniej wizyty? Przefarbowałam włosy. Są dosyć ciemne, lecz długo takie nie pozostaną. Użyłam kremu koloryzującego z Castinga (bez amoniaku), także z każdym myciem kolor delikatnie się zmywa, rozjaśnia. Czy jestem zadowolona - chyba tak. Teraz będę mogła zrobić prawdziwe ombre, przechodzące z ciemnego brązu do coraz to jaśniejszego odcienia. Zrobię je w poniedziałek, gdyż muszę wybrać się po rozjaśniacz. Może nagram też jakiś filmik, jak wykonać takie końcówki? Co Wy na to?
Jutro wyjeżdżam do Skarżyska, gdzie spędzę święta. Na szczęście mam tam kumpla, z którym na pewno te dni nie będą nudne. Postaram się zrobić jakieś fotki, abym mogła zdać Wam relację. 
A teraz kładę się spać i zostawiam Was ze zdjęciami i dwoma cudownymi utworami, za które bardzo dziękuję pewnej OSOBIE. :))))1 komentarz:

  1. mam rodzinę za Skarżyskiem! :)
    dodaj zdjęcia jak zrobisz ombre! pozdrawiam cieplutko:*

    OdpowiedzUsuń