niedziela, 25 marca 2012

25032012: thinking

Hej. 
Dwudziesty piąty dzień marca. Mamy już wiosnę, zegarki poprzestawiane, słońce za oknem. Za dwa dni rozpoczynam rekolekcje. Jutro muszę wybrać się do szkoły i napisać dwa sprawdziany - czarno to widzę. W przyszłym tygodniu będę miała wiele spraw do pozałatwiania, jednak napiszę o nich dopiero w kolejnej notce. 
Jak spędziłam weekend? Piątek - wypad z dziewczynami na karaoke. Bawiłam się wyśmienicie. W sobotę - zakupy z mamą, wpadła do mnie Kinia, wypad nad Pilicę, spotkanie ze znajomymi i śpiąca u mnie M. Jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień, to odprowadziłam koleżankę, pozajmowałam się Antosiem oraz Oliwką i wybrałam się na obiad. Drugą połowę dnia przeleżałam w łóżku i obejrzałam film "My dzieci z dworca zoo". Kiedyś już go bodajże oglądałam, ale mało z tego wszystkiego pamiętałam. Teraz właściwie powinnam zabrać się za naukę chemii, ale wątpię, że plan zostanie zrealizowany. 

Ostatnio dość często zastanawiam się skąd tyle nienawiści wśród ludzi. Te ich chore gierki, pomówienia. Każdy zna Cię najlepiej, wie o Tobie wszystko, nieprawdaż? Towarzyszy ci we wszystkich wydarzeniach w Twoim życiu... Te popaprane plotki, zawiść ludzi. Nie przejmuję się raczej tym, co o mnie mówią. Bo tak jak napisałam - każdy zna mnie najlepiej, wie o mnie dużo więcej, niż ja sama. Jednak czasami są takie dni, kiedy w ogóle nie rozumiem takiego zachowania. W gimnazjum nauczyłam się, że nie warto zwracać na to co mówią. Nauczyłam się także, sama nie plotkować. Poczułam na własnej skórze, jak te chore, wymyślone historie mogą namieszać w głowie, wpłynąć na moją relację z innymi. Nie wiem do końca, dlaczego poruszam właśnie ten, a nie inny temat - akurat dzisiaj. Chyba chcę przekazać innym, którzy kiedykolwiek byli, są bądź będą w mojej sytuacji, by nie zwracali na takie bzdury uwagi. Najważniejsze jest to, że ty sam oraz najbliższe osoby wiedzą jaki jesteś. 
Pamiętaj:
Nie ważne co mówią, ważne żeby mówili.

kurtka -mohito / spodznie - h&m / bokserka - diverse 

spodnie - stradivarius / bluzka - new yorker / buty - deichmann / pasek - no name


kurtka - mohito / pasek - mohito / czapka - new yorker


6 komentarzy:

 1. pisz częściej :*

  OdpowiedzUsuń
 2. super filmik :) jestes chuda <3

  OdpowiedzUsuń
 3. No co poradzisz. Skoro daje im to satysfakcję to po co się tym przejmujesz, niech sobie gadają, a Ty chociaż masz się z czego pośmiać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cuties<3

  XOXO SABRINA
  http://lifestyleandyouth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. jak mają na imie twoi przyjaciele? zrob notke o przyjazni:):*

  OdpowiedzUsuń