niedziela, 27 listopada 2011

27112011: new shoes

Bum!
Jestem strasznie zmęczona. Weekend był męczący. Z jednej strony uważam go za bardzo udany, a z drugiej niekoniecznie. Zawiodłam się na osobie, która wydawała się w porządku. Jeszcze te plotki... Ludziom się nudzi!
Postanowiłam, że kolejny weekend spędzę odprężająco. Nie idę na żadną imprezę, tylko zostanę w domciu. Wezmę gorącą kąpiel, zrobię sobie paznokcie, maseczki, włączę dobry film i w końcu się zrelaksuje. Mam nadzieję, że żaden z moich znajomych nie wyciągnie mnie gdzieś na siłę, bo zabiję! 
We wrześniu zamówiłam na allegro buty, które pokochałam. Nie dość, że nogi prezentują się w nich świetnie, są  teraz niebiańsko wygodne (początki nie były takie kolorowe). W ogóle nie potrafiłam w nich chodzić. Wystarczyły jednak dwa wyjścia, by się do nich przyzwyczaić. Teraz ich nawet nie czuję. Minus jest taki, iż wiele osób posiada już takie butki. 

Musiałam zrezygnować, ze złotych suwaków, gdyż się zacinały. 
Z każdych dziesięciu osób, które plotkują o tobie, dziewięć powie coś złego, a dziesiąta coś dobrego, ale w bardzo zły sposób.

2 komentarze:

  1. to, że mnóstwo takie ma to co? twoja opinia mnie rozwaliła pozdro! powiedz jakiemuś projektantowi najlepiej znanemu wiadomo ;D żeby ci oddzielną odzież i obuwie projktował. asia

    OdpowiedzUsuń
  2. widziałam kiedyś u ciebie, już co prawda jakiś czas temu, piękne dłuuugie paznokcie. to nie były twoje naturalne, prawda? wyglądały bardzo efektownie. napiszesz jak je uzyskałaś? ;-)

    OdpowiedzUsuń